با مزایای کانال فلکسیبل بیشتر آشنا شویم

کانال فلکسیبل یکی از لوله‌های پرکاربرد در صنعت تهویه هواست که به علت دارا بودن مزایای فراوان توانست خیلی زود محبوبیت خود را در پروژه‌های بزرگ صنعتی و ساختمانی به دست آورد، بی‌شک زیبایی و قابلیت انعطاف پذیری آسان کانال‌های فلکسیبل در افزایش محبوبیت و همه‌گیری آن‌ها در پروژه‌ها بی‌تاثیر نبوده است.

کانال فلکسیبل چه مزایایی دارد؟

کانال فلکسیبل با دارا بودن قابلیت انعطاف بسیار بالا و طول عمر مناسب، یکی از بهترین گزینه‌ها در پروژه‌های مربوط به تهویه هوا به شمار می‌رود. در تکمیل جمله قبلی باید اضافه کرد که این موضوع زمانی خود را بیشتر نمایان می‌کند که پروژه تهویه هوا در مکان‌های مرتفع باشید یا شرایط خاص آب و هوایی داشته باشد.

وزن کم کانال فلکسیبل نیز از دیگر موارد مهمی است که سبب شده است تا این کانال محبوبیت زیادی در اجرای پروژه‌های تهویه هوا پیدا کند.

حمل آسان، تحمل فشار، تحمل دما و حرارت نیز همگی نقاط مثبت دیگر کانال‌های فلکسیبل را تشکیل می‌دهند.

مهم‌ترین مزایای کانال فلکسیبل

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا مهم‌ترین مزایای کانال فلکسیبل را شرح دهیم. با تهویه پلاس همراه باشید:

نصب و پیاده‌سازی آسان کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل در زمان نصب پیچیدگی و دردسری ایجاد نمی‌کند و با نصبی آسان همراه خواهد بود. از آنجایی که کانال فلکسیبل وزن کم اما انعطاف پذیری و قدرت مانور بالایی دارد به راحتی در محل مورد نظر نصب خواهد شد. جالب است بدانید در مواردی که قصد داریم کانال فلکسیبل را در مکان‌های زوایه دار و دارای گوشه‌های تیز نصب کنیم، انعطاف این کانال نقش مهمی را ایفا کرده و از اتلاف زمان در اجرای پروژه نیز به شدت می‌کاهد.

عمر مفید بالای کانال فلکسیبل

کانال‌های فلکسیبل از عمر مفید بالایی برخوردارند و بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی می‌توانند تا سالیان سال از آن‌ها استفاده کرد، حتی در مواردی که دمای هوا زیاد باشد نیز تحمل کانال فلکسیبل بالا بوده و بدون افت بازدهی عملکردی مناسب از خود به جا می‌گذارد. کانال فلکسیبل از آنجایی که خود عایق آتش سوزی است، با تحمل بالای حرارت نه تنها کاهش طول عمر ندارد بلکه خیال شما را حریق نیز آسوده می‌کند.

سطح صاف و صیقلی کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل از سطح داخلی صاف و صیقلی بهره می‌برد که در زمان ورود و خروج هوا هیچ گونه مانع یا سدی ایجاد نکرده و در هنگام رفت و آمد جریان هوا خبری از مقاومت نیست.

قیمت پایین کانال فلکسیبل

یکی از مهم‌ترین مزایای کانال فلکسیبل قیمت خرید آن است. کانال فلکسیبل دارای قیمتی مقرون به صرفه بوده و با عمر مفید طولانی خود توانسته است جایگاه مهم و برجسته‌ای در انواع پروژه‌های ساختمانی و صنعتی برای خود به دست آورد.

وزن سبک کانال فلکسیبل

از آن جایی که کانال فلکسیبل وزنی سبک دارد در هنگام حمل نیز مشکلی ایجاد نمی‌کند. علاوه بر حمل و نقل آسان کانال فلکسیبل، سبک وزن بودن آن سبب شده است تا نصب آن نیز آسان باشد.

تنوع طراحی در کانال‌های فلکسیبل

کانال‌های فلکسیبل دارای طرح‌های متنوع بوده و این موضوع سبب شده است که در زمان اجرای پروژه‌های متنوع ساختمانی و مسکونی، انتخاب کانال فلکسیبل با توجه به شرایط پروژه صورت گیرد. تنوع زیاد کانال‌های فلکسیبل بر حسب جنس متریال ساخته شده و کارایی آنهاست.

مهم ترین مزایای کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل چه کاربردی دارد؟

کانال فلکسیبل کاربردهای گوناگونی در پروژه‌های صنعتی و ساختمانی دارد، شما این کانال‌های سبک وزن را در سالن‌های اداری، مطب‌ و بیمارستان، اتاق کنفرانس، مجموعه‌های ورزشی و … دیده‌اید.

تنوع کانال‌های فلکسیبل بر حسب سایز و متریال ساخت سبب شده است تا در هر نوعی از پروژه‌ها جایگاه خود را پیدا کرده باشند. جالب است بدانید که کانال‌های فلکسیبل الاستومری که داری جنس ifd یا nbr باشند در بسته‌های شش متری به بازار عرضه می‌شوند و ردپای آن‌ها را در دستگاه‌های داکت اسپیلت و پروژه‌های مربوط به تهویه هوا بارها دیده‌اید.

انواع کانال فلکسیبل را بشناسیم

کانال فلکسیبل در انواع گوناگونی طراحی و روانه بازار شده است. هدف از این کار این است که در زمان اجرای پروژه‌های گوناگون که دارای شرایط متفاوتی هستند، انتخاب صحیح‌تری داشته باشیم و با توجه به شرایط پروژه، کانال فلکسیبل مورد نیاز را خریداری و نصب کنیم.

از انواع مهم کانال فلکسیبل که در بازار خریداری می‌شوند باید به کانال فلکسیبل عایقدار، کانال فلکسیبل کومبی، کانال فلکسیبل الاستومری، کانال فلکسیبل پی وی سی، کانال فلکسیبل با روکی ifd، کانال فلکسیبل نسوز اشاره کرد.

کانال‌های فلکسیبل از نظر متریال ساخت به کار رفته و متراژ دارای قیمت‌های گوناگونی هستند.

دسته بندی

کانال فلکسیبل

شما در حال مشاهده دسته بندی “کانال فلکسیبل” محصولات ارائه شده توسط فروشگاه تهویه پلاس هستید. در صورت نیاز به مشاوره پیش از خرید، کارشناسان خبره تهویه پلاس آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

کانال فلکسیبل کومبی با روکش PVC

کانال فلکسیبل کومبی با روکش پی وی سی

کانال فلکسیبل PVC شفاف

کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف

کانال فلکسیبل برزنتی

کانال فلکسیبل برزنتی

کانال فلکسیبل آلومینیومی

کانال فلکسیبل آلومینیومی

کانال فلکسیبل پلی استر

کانال فلکسیبل پلی استر

کانال فلکسیبل IFD

کانال فلکسیبل آی اف دی (IFD)

کانال فلکسیبل PL

کانال فلکسیبل پی ال (PL)

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری (رابر)

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری (رابر)

تماس با تهویه پلاس

نشانی تهویه پلاس: تهران ، یافت آباد، میدان معلم، مجتمع تجاری اداری معلم، طبقه ۴، واحد ۱۰

ایمیل تهویه پلاس: info@tahviehplus.ir