نوار تیپ آلومینیومی چیست؟

نوار تیپ آلومینیومی نواری است که به صورت رولی از جنس فویل آلومینیوم و چسب آن از چسب پایه رزین ساخته می‌شود. فویل آلومینیومی به کار رفته در این نوار به یک آستر با دوام مجهز است که استحکام این تیپ را بالا می‌برد. از نوار تیپ آلومینیومی برای درزبندی و اتصال لبه‌های انواع عایق‌ها مانند عایق الاستومری استفاده می‌شود.

نوار تیپ آلومینیومی چیست؟

نوار تیپ آلومینیومی نواری است که به صورت رولی از جنس فویل آلومینیوم و چسب آن از چسب پایه رزین ساخته می‌شود. فویل آلومینیومی به کار رفته در این نوار به یک آستر با دوام مجهز است که استحکام این تیپ را بالا می‌برد.

از نوار تیپ آلومینیومی برای درزبندی و اتصال لبه‌های انواع عایق‌ها مانند عایق الاستومری استفاده می‌شود. عرض‌های استاندارد رول نوار تیپ آلومینیومی ۵، ۷ و ۱۰ سانتی متر است اما این امکان وجود دارد که نوار تیپ آلومینیومی با عرض دلخواه را از طریق فروشگاه تهویه پلاس تهیه کنید.

نوار تیپ آلومینیومی چیست؟

نوار چسب آلومینیومی چه ویژگی‌هایی دارد؟

نوار تیپ آلومینیومی دارای ویژگی‌هایی است که در زیر به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم:

• استحکام و دوام بالا به دلیل استفاده از فویل آلومینیوم برای پوشش نوار
• ماده ای که پایه این ساختار را تشکیل داده است رزین می باشد.
• استفاده از چسب رزین به عنوان ماده پایه برای چسبندگی نوار تیپ آلومینیومی
• وجود عرض‌های استاندارد و قابل سفارش در عرض‌های دلخواه
• بسته بندی شده به صورت رول
• وجود دو مدل از نوار به صورت معمولی و نخدار (مدل نخدار مقاومت بالاتری از مدل معمولی دارد)
• برش آسان نوار چسب آلومینیومی معمولی و برش با ابزار تیز برای نوار چسب آلومینیومی

خرید نوار تیپ آلومینیومی با کیفیت

نوار تیپ آلومینیومی با کیفیت و مقرون به صرفه را می‌توانید از مجموعه بزرگ تهویه پلاس تهیه فرمایید. خرید نوار تیپ آلومینیومی با دوام و معتبر می‌تواند شما را از چالش‌های بزرگ در اجرای پروژه‌های ساختمانی و تاسیسات نجات دهد.

تهویه پلاس
مهمترین کاربرد نوار چسب آلومینیومی

مهمترین کاربرد نوار چسب آلومینیومی

در سیستم‌های تهویه هوا و سیستم‎‌های انتقال هوا زمانی که عایق‌های الاستومری کنار یکدیگر قرار می‌گیرند شکافی و درزی بین این اتصالات بوجود می‌آید.

مناسب‌ترین گزینه برای پوشش این درزها و شکاف‌ها استفاده از نوار تیپ آلومینیومی است زیرا این چسب به خوبی درزبندی را کامل کرده و پوشش مناسبی برای کانال می‌شود. از نوار تیپ آلومینیومی نه تنها در درزبندی عایق‌های الاستومری بلکه در سایر عایق‌ها نیز قابل استفاده است.

ویژگی‌های نوار تیپ آلومینیومی

مهمترین ویژگی موجود در نوار تیپ آلومینیومی ضد آب بودن آن است. این چسب با توجه به میزان چسبندگی و استحکامی که در محل اتصال عایق دارد باعث می‌شود علاوه بر درزبندی نقاط اتصال، هیچگونه آب و مایعاتی دیگری به داخل کانال نفوذ نکند.

این ویژگی یعنی ضد آب بودن نوار تیپ آلومینیومی خیال کارفرمایان را از بابت آسیب به کانال در فصل باران و برف راحت می‌کند.

استعلام قیمت نوار چسب آلومینیومی با دوام

شما می‌توانید جدیدترین قیمت روز نوار چسب آلومینیومی با دوام و مقرون به صرفه را از کارشناسان خبره فروش مجموعه بزرگ تهویه پلاس استعلام فرمایید. شما با خرید نوار چسب آلومینیومی با کیفیت و معتبر تنها به اندازه یک تماس تلفنی کوتاه فاصله دارید.

استعلام قیمت

قیمت نوار تیپ آلومینیومی تهویه پلاس

نوار چسب‌ها یکی از مهم ترین ابزارها برای استفاده در سیستم‌های تهویه هستند و می‌توان گفت که نتیجه کار درست سیستم به این ابزار بستگی دارد پس با توجه به این نکته برای استفاده از این نوار تیپ در مکان‌های حساس باید از کیفیت و اصالت محصول مطمئن شوید و از فروشگاه‌های معتبر این نوار تیپ آلومینیومی را تهیه کنید.
نوار تیپ آلومینیومی دارای دو مدل معمولی و نخدار است و در عرض‌های گوناگونی به فروش می‌رسد که قیمت‌های متفاوتی دارند. این محصول هم به صورت داخلی و هم خارجی در ایران موجود است و به فروش می‌رسد.
برای اطلاع از قیمت روز نوار چسب آلومینیومی می‌توانید با ارسال پیام به شماره ۰۹۱۲۲۵۸۴۳۶۸ در واتساپ فروشگاه تهویه پلاس، لیست قیمت به روز نوار چسب آلومینیومی را در سریعترین زمان دریافت کنید.

خرید نوار چسب آلومینیومی تهویه پلاس

خرید نوار چسب آلومینیومی تهویه پلاس

برای خرید نوار تیپ آلومینیومی با مدل و عرض و ثبت سفارش از فروشگاه تهویه پلاس می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۵۰۲۰۵۰۹ تماس گرفته تا پس از نهایی سازی سفارش در سریعترین زمان محصول را بسته بندی کرده و برای شما ارسال کنیم. فروشگاه تهویه پلاس ارسال محصول به سراسر کشور را داشته و این امکان برای مشتریان عزیز وجود دارد تا از هر کجای کشور که هستند محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند.

دسته بندی

متعلقات

شما در حال مشاهده دسته بندی “متعلقات” محصولات ارائه شده توسط فروشگاه تهویه پلاس هستید. در صورت نیاز به مشاوره پیش از خرید، کارشناسان خبره تهویه پلاس آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

تماس با تهویه پلاس

نشانی تهویه پلاس: تهران ، یافت آباد، میدان معلم، مجتمع تجاری اداری معلم، طبقه ۴، واحد ۱۰

ایمیل تهویه پلاس: info@tahviehplus.ir