پروفیل فلنج گالوانیزه

یکی از مهمترین و ضروری ترین قطعات جانبی فلنج گالوانیزه که نقش چهارچوب دهنده را ایفا میکند ، گوشه فلنج گالوانیزه می باشد که از ورق های گالوانیزه ضخیم و توسط پرس های سنگین قالب گیری ساخته میشود.

معرفی گوشه فلنج گالوانیزه

یکی از مهمترین و ضروری ترین قطعات جانبی فلنج گالوانیزه که نقش چهارچوب دهنده را ایفا میکند ، گوشه فلنج گالوانیزه می باشد که از ورق های گالوانیزه ضخیم و توسط پرس های سنگین قالب گیری ساخته میشود. از گوشه فلنج برای ارتباط و متصل کردن لوله ها ، بخش های مختلف سیستم تهویه هوا و یا سیستم های دیگر استفاده میشود و به راحتی در هر سیستمی قابل نصب است. استفاده از گوشه فلنج گالوانیزه باعث بالارفتن سرعت مونتاژ فلنج کانال هوا و اتصال راحت کانال ها با کمک سوراخ های موجود بر روی آن میشود و سبب میشود اتصال از طریق جوشکاری در صنایع مختلف را به شدت کاهش پیدا کند.

همچنین برای اتصال دو فلنج گالوانیزه میتوان از کلیپس یا کلمپ استفاده کرد که ساختاری C شکل دارد و به همراه یک پیچ ساخته میشود و در برآمدگی دو قطعه فلنج فرو رفته تا اتصال محکم شود.

جهت آب بندی اتصال دو سر کانال از نوار درزگیر استفاده می شود. نوار درزگیر از فوم و عایق الاستومریک بوده که به یک سر فلنج متصل می شود. و با اتصال دو قطعه فلنج محل اتصال را هوابندی می کند. همچنین از چسب ماستیک برای هوابندی گوشه ها استفاده می شود.

یکی از فروشگاه هایی که در زمینه فروش گوشه فلنج گالوانیزه با قیمت مناسب فعالیت میکند، فروشگاه تهویه پلاس می باشد که شما میتوانید برای خرید گوشه فلنج از طریق راه های ارتباطی مشخص شده در سایت اقدام کنید.

کانال فلکسیبل

خرید گوشه فلنج گالوانیزه با کیفیت

گوشه فلنج گالوانیزه با کیفیت و مقرون به صرفه را می‌توانید از مجموعه بزرگ تهویه پلاس تهیه فرمایید. خرید گوشه فلنج گالوانیزه با دوام و معتبر می‌تواند شما را از چالش‌های بزرگ در اجرای پروژه‌های ساختمانی و تاسیسات نجات دهد.

تهویه پلاس

ویژگی های گوشه فلنج گالوانیزه

  • یکی از مهمترین قطعات جانبی فلنج می باشد و در صورت نبودن آن، اتصال قطعات با مشکل مواجه خواهد شد.
  • گوشه فلنج گالوانیزه در هنگام تعمیرات به راحتی جداسازی و دوباره متصل میشود.
  • وزن بسیار پایینی دارد.
  • در گوشه چارچوب و ساختمان فلنج قرار میگیرد و به شکل L ساخته میشود.
  • با توجه به کاربرد و سیستم تاسیسات مورد نظر، گوشه فلنج در سه سایز ۲۰ ، ۳۰ و ۴۰ میلی متر تولید و به بازار عرضه میشود.
  • برای چفت شدن دو فلنج ، بر روی گوشه فلنج گالوانیزه سوراخ هایی تعبیه شده است.
  • قطر پروفیلی که برای ساخت گوشه فلنج استفاده می شود متغیر است و بین ۰.۶ تا ۰.۸ قرار دارد و طوری طراحی می شود که بیشترین استحکام فیزیکی را داشته باشد و اتصال کانال با دو جزء فلنج به بهترین شکل صورت بگیرد.

 

دسته بندی

متعلقات

شما در حال مشاهده دسته بندی “متعلقات” محصولات ارائه شده توسط فروشگاه تهویه پلاس هستید. در صورت نیاز به مشاوره پیش از خرید، کارشناسان خبره تهویه پلاس آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

تماس با تهویه پلاس

نشانی تهویه پلاس: تهران ، یافت آباد، میدان معلم، مجتمع تجاری اداری معلم، طبقه ۴، واحد ۱۰

ایمیل تهویه پلاس: info@tahviehplus.ir