ما معتقدیم کیفیت محصول باید تنها دلیل ارتباط مجدد پس از خرید باشد.

فروشگاه تهویه پلاس با بیش از یک دهه  سابقه موفق و درخشان بعنوان فروشنده متعلقات تهویه برای تامین نیاز پروژه های گوناگون انجام وظیفه نموده است و همواره بر اجرای تعهدات خود پایبند بوده و با تعهد و مسئول دانستن خود نسبت به مشتری کوشیده تا تمام انتظارات مشتریان را فراهم سازد.

مهارت اول این مجموعه در بخش اول فروش بهترین اجناس موجود در بازار برای پروژه های گوناگون است. ممکن است کاری در حیطه مسئولیت ما نباشد اما  تلاش میکنیم تا کمی و فقط کمی از شرح وظایف تعریف شده، احساس مسئولیت کنیم، فلذا با احترام به درخواست های شما مشتریان، با حداکثر تلاش، برای تامین متعلقات مورد نیاز شما میکوشیم!

در مجموعه تهویه پلاس اصل همه امور بر صداقت است و ماموریت ما در فراهم آوردن خریدی خوب و منصفانه برای مشتریان عزیر است، فلذا حفظ و احترام به خریدار از اصول اولیه این مجموعه است و اگر شما به دنبال مجموعه ای متعهد، معتبر، معتمد، حرفه ای، صادق، متخصص، با سابقه و قابل اطمینان هستید این مجموعه میتواند خدمات خوبی برای تامین و عرضه نیازهای شما انجام دهد، چراکه هدف ما فراهم آوردن آسایش خاطر و تجربه لذت بخش و منحصر به فردی از کیفیت خرید برای مشتریان گرامی است.

ما موفیقت خود را در امنیت و آرامش خرید مشتریانمان جستجو میکنیم و لازم به ذکر است که ما در آهن پلاس هر روز چالش بهتر شدن را داریم، ان شاء الله به لطف و کرامت خضرت حق بتوانیم سربلند و پیروز باشیم.

امیدواریم حاصل تلاش این مجموعه در راستای خدمت به مشتریان محترم، مقبول نظر افتد!

 

 

اهداف تهویه پلاس

  • ارائه اجناس با بالاترین کیفیت موجود در بازاربه مشتریان عزیز

  • تامین سفارشات و صورت های مشتریان در کمترین زمان ممکن

  • پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان توسط مجموعه تهویه پلاس